Sanat Kültür Spor

Daire Başkanlığı

Kariyer ve Gelişim Kulübü Yenilenen Kadrosuyla İlk Toplantısını Yaptı


Kariyer Ve Gelişim Kulübü tanışma  toplantısında, yenilenen kadrosunu tanıtıp yeni üyeleriyle sene içinde yapacağı etkinlikler hakkında fikir alışverişi yaptı. Yapılan bu toplantı İngilizce ve Türkçe olmak üzere iki dilde gerçekleştirilip, toplantıda kulübün yönetim ve denetim kurulu oluşturuldu ve üyelerin kulüpten beklentileri hakkında konuşuldu. 

Kariyer ve Gelişim Kulübünün vizyonu ve amacı hakkında bilgi veren kulüp başkanı Bilal Utku Karakoç, bu kulübün bütün öğrencilere hitap edeceğini de vurguladı. Yapılacak olan etkinliklerin eğitim, seminer ve gezi olmak üzere üç konseptte olduğunu, ve bu etkinliklerin amacının yeni tecrübeler edinip, kişinin kendisini daha donanımlı hale getirmek olduğunu açıkladı. Kulübün danışman hocası olan Mustafa Kemal Yılmaz ile de sık sık kulüp ve etkinlikler hakkında istişare eden kulüp üyeleri İbn Haldun Üniversitesi öğrencileri için daha geniş kapsamlı ve verimli etkinlikler sunmak istediklerini de belirttiler. 

Bu toplantıyla birlikte yeni döneme güzel bir başlangıç yapan Kariyer ve Gelişim Kulübü üyeleri, yeni dönem için çok heyecanlı olduğunu ve detaylı bir şekilde planlanan etkinlikleriyle sizlerle birlikte olacağını belirtti.

kariyervegelişimkulübü

Yıldız (*) işareti olan alanlar zorunludur