Sanat Kültür Spor

Daire Başkanlığı

Perspektif Fotoğrafçılık Kulübü

Bir su damlasına baktığınızda sadece su görmüyorsanız, sıradan bir yerdeki olağanüstü ayrıntıları fark edebiliyorsanız, kameranızla bir fotoğraftan daha fazlasını çekebileceğinizi düşünüyorsanız doğru yerdesiniz. Burası “Perspektif Fotoğrafçılık Kulübü”. Hasretle, sevgiyle, hayranlıkla ve hatta bazen hüzünle bakılan o bir karedeki anın sanatkarı siz olabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey aramıza katılıp bizimle birlikte gerçekleştirdiğimiz etkinliklere katılmak veya geliştirdiğiniz fikirlere bizi de ortak etmek. Fikirlerimizden bazıları:

  • Gülümse Çekiyorum Projesi ile engel bedende değil fikirlerdedir diyoruz. Engelleri aşarak hep birlikte anılar biriktiriyoruz.
  • Her ay yeni anlara şahit olup yeni anılar biriktirmek için geziyoruz.
  • Eğitimin en sağlamı temelden olandır diyoruz ve temel fotoğrafçılık eğitimleriyle gördüklerimizi en güzel şekilde gösterebilmeyi öğreniyoruz.
  • Bizlere ilham olması için çeşitli fotoğraf sergilerine gidiyor, işin uzmanlarından tavsiyeler alıyoruz.
  • Günün, ayın ve senenin fotoğraf yarışmalarını düzenliyor ve sürpriz ödüllerle dönem sonu sergilerinde yaptıklarınızı sergiliyor, sizleri unutulmayacak anlara şahit etmek istiyoruz.
  • Bu yoğun okul temposunda her gün gerçekleşen tabi olayları fark etme imkânı sunuyoruz. Hep beraber güneşin doğuşu/batışına şahit oluyor ve fotoğraflıyoruz. Bu kadarı yetmez diyorsanız fikirlerinizden yararlanabilmek için sizleri de aramıza bekliyoruz.

E-Posta: fotografcilikkulubu@ibnhaldun.edu.tr
Instagram: @ihuperspektif
Twitter: @ihuperspektif

Yıldız (*) işareti olan alanlar zorunludur